Warzywniccy

POZNAJCIE RODZINĘ WARZYWNICKICH

Tata – Karol. Od małego nie cierpi warzyw. Mówi, że jak się ma takie nazwisko to już jeść tego ohydztwa z pewnością nie trzeba. Codziennie jadłby frytki i hamburgery.

Mama – Karolina. Bardzo zapracowana kobieta – prowadzi firmę. Twierdzi, że lubi gotować. Tylko nie najlepiej jej to wychodzi. Zdaniem jej dzieci, całe szczęście, że ma tak mało czasu.

Krysia – smukła dziesięciolatka. Odkąd postanowiła zostać najbardziej wysportowaną dziewczyną w klasie, musi zdrowo się odżywiać. Ale z takimi rodzicami? Trzeba to zmienić!

Michał – wulkan energii. Ma 8 lat. Naśladuje siostrę, w czym tylko może. Postanowił być najlepszym w historii szkoły akrobatą. I dlatego MUSI jeść tylko zdrowe rzeczy. Ale z takimi rodzicami? Trzeba to zmienić!

Babcia Halina – mama mamy. Na emeryturze zwiedza Polskę wzdłuż i wszerz. Kiedy tylko jest w mieście, wpada do Warzywnickich ugotować obiad. I martwi się, co jedzą jej biedne wnuki, gdy jej nie ma.

Dziadek Romek – tata taty. Jest dumny ze swojego nazwiska. Uwielbia uprawiać ogródek i obdarowywać wszystkich zebranymi plonami. Wykrzykuje wtedy: warzywa od Warzywnickiego, nie ma nic lepszego! Smacznego!

Czy już wiesz, dlaczego Wawrzyniccy są tacy niezwykli?

Czy już wiesz, dlaczego Wawrzyniccy są tacy niezwykli? MOŻESZ ZOSTAĆ Z NIMI DŁUŻEJ.

W chmurze wyrazów znajdziesz te warzywa, które uprawia w ogródku dziadek Romek.

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *